22 Ağustos 2017 Salı

Güneş Tutulmasının Burçlara Etkileri


21 Ağustos 21.30 itibari ile bir Güneş Tutulması gerçekleşti. Bazı burçlar üzerinde farklı farklı etkiler bıraktı. Öncelikle bu Güneş Tutulması, astrologlara göre Dünya'nın kendini silkelemesi anlamına geliyormuş. Merkür, Uranüs, Satürn, Neptün ve Plüton RETRO konumunda bulunmuş. Yani 'Ne Hale Geldik' cümlesine tepki olarak Güneş'in bu cevabı verdiklerini düşünüyorlar :).

KOÇ

Oldukça enerjik karakterli olan Koç burçları, bu ay sürecinde bu enerjilerini dengelemeye çalışacaklar. Kendilerini enine boyuna düşünecekler ve sorgulayacaklar. İnançları katılaşmış olan kişiler, daha esnek davranmaya başlayacaklar. Koçlara yapılan haksızlıklar karşısında olumlu sonuçlar bulacaklar. Fakat burada Koçlara adil olmaları öneriliyor. Aşk yaşamlarında yeni fırsatlar ortaya çıkacak. Aşka bakış açıları da değişecek. Aile hayatlarında, çocuklarına karşı daha esnek ve enerjik davranacaklar.

BOĞA

Bu altı ay boyunca hayatlarında büyük değişiklikler yapmak zorunda kalacaklar. Aslında sorun olan fakat gün yüzüne çıkmayan maddi ve manevi sorunlar ortaya dökülecek. Her şey tamam dediklerinde, aslında hala eksiklerin olduğunu görecekler ve tekrar düzenleyerek daha doğru işler yapacaklar. Ailesel yapıları değişebilir ve ev yerleşiminde değişiklikler yapabilirler. Enerji ve huzur bakımından farklı adımlar atabilirler. Büyük bir enerji bombası ile Mayıs ayında karşılaşabilirler.

İKİZLER

Altı ay boyunca, çevresindeki herkesle ilişkilerini gözden geçirecekler. Aranızda güvenli ve yararlı bir bağ olmayan kişiler ile aralarına mesafe koymaları gerekir. İkizler'in kızdırdığı bazı insanlar olabilir. Bu nedenle de onlardan uzak duran kişiler vardır. Size faydası olmayan ilişkileri, hayatınızdan uzaklaştırın. Kaçırdıkları veya tekrar bakmak istedikleri fırsatlara yeni bir şans vermeliler. Alışkanlık olduğu için bazı olay ve kişilere göz yummamalılar.

YENGEÇ

Altı ay boyunca daha verimli ve doyumlu olacaklar. Hayattan beklentileri, ne yapmak istedikleri veya ne kazandıkları gibi konularda daha derin düşünecekler. Yengeçleri aşağıya çeken tüm etkenleri ortadan kaldırmalılar. Başarma gücü ve ihtiyacı hissedecekler. Yapabileceklerine inanmalılar ve asla vazgeçmemeliler. Bu düşünce onlara büyük ve önemli sonuçlar verecek. Kendi değerlerini daha iyi anlayacaklar ve daha mutlu olacaklar.

ASLAN

Hırslı ve fazla cüretkar davranışları onlara zarar verebilir. Cesur olmaları gereken zamanlarda cesur ve dürüst olmaları onlara fayda sağlayacak. Tam tersi, bencil, intikam almak isteyen ya da korkak olmaları onlara büyük zarar verebilir. Yaratıcılığı ile büyük işler başarabilir.  Kendine güvenerek büyük işler başarabilir. Ruhlarına güvenerek daha güzel hayata kavuşabilirler.

BAŞAK

Başak burçları, bu altı ay içinde sağlık açısından sorunlu dönem geçirebilirler. Bu nedenle kendilerini bırakma, salma, korkma gibi durumlara düşebilirler. Her şey kötü olacak moduna düşmemeleri gerekir. Tam tersine toparlanarak kendilerini manevi açıdan beslemeleri en uygunudur. Bu dönem içinde bu tutulma, sonuç olarak Başak'ların kendilerini toparlama ve toparlayabilme durumlarına neden olacaktır.

TERAZİ

Terazi burçları, bu altı ayda kendilerini bolca geliştirecekler. Tazelenecekler ve bir şeylere yeniden başlayacaklar. Sosyal açıdan birçok farklı kişi ile tanışacaklar. Bu tanıştıkları insanları etkileyecekler ve onlardan etkilenecekler. Kararsızlık ve seçicilik gibi özelliklerinden vazgeçmeleri gerektiğini görecekler. Daha hareketli bir dönem onları bekliyor. 

AKREP

Akrep burçları, boşladıkları konulara daha çok göz atacaklar. Kontrol edemedikleri olayların da olduğunu anlayacaklar. Güçlü olmak adına yaptıkları tutumlarda bakış açılarını değiştirecekler. Özellikle ilişkilere olan bakış açıları değişecektir. Kendilerine olan bakış açıları değişecek. Önem vermedikleri fakat aslında önemli olan şeyleri tekrar gözden geçirecekler. Değer verdikleri şeyin aslında kendileri olduğunu öğrenecekler.

YAY

Yay burçları için oldukça güzel bir dönem olacak. Yayıncılık, akademisyenlik ve eğitim hayatlarında aktif olacaklar. Seyehat etmek veya taşınmak için fırsatlar bulabilecekler. Bakış açılarını şekillendirerek daha etkin bir hayata geçiş yapabilirler.  Hayatlarını daha keyifli hale getirebilmek için sadece kendilerine ihtiyaç duyduklarını anlayacaklar.                                                

OĞLAK

Hayatlarında olmazsa olmaz dedikleri şeylerin aslında öyle olmadığını öğrenecekler. Alım-satım, emlak, kira, miras gibi ekonomik işlevler ön planda olabilir. Bazı Oğlak burçları için emeklilik konuları tartışılabilir.  Tamirat işlerine kalkışabilirler. Manevi açıdan yeni bir düzene geçecekler. Bu durum da yeniden yapılanmalarına yardım olacak, onları rahatlatacak.

KOVA

Kova'lar için yenilik dönemi bu altı ay. Hukuki açıdan bazı sorunları halletmenin tam zamanı. Taşınmak, evi veya şehri değiştirmek isteyebilirler. Acele etmeden bu işlere girişmelerini tavsiye ediyoruz. Hesaplarında olmayan bazı konular gündeme gelebilir. Eğer acele ederlerse alt üst olabilir her şey. Yeniliklere ve hizmet verme anlayışlarına merhaba deyin:)

BALIK

Ek yükler yüklenmek isteyebilirler. Sağlıkları sorun çıkarabilir, bu nedenle de hayatın ritmini değiştirmek isteyeceklerdir. Torun sahibi olmak, işten ayrılmak, boşanmak ya da evlenmek gibi önemli adımlar atabilirler. Tüm bunlardaki kendi rollerini sorgulamaları gerekir. Alışkanlıklarından vazgeçerek yeni bir döneme geçmeleri gerekiyor. 


CIA Ajanı, Trump'ın Twitter Hesabını Kapatmak İstiyor.

ABD Başkanı Trump, Twitter'ı oldukça aktif kullanan siyasetçilerden. Gerek Amerika gerek diğer ülkeler hakkında aklına geleni yazıyor. ...